Bekendmakingen
U kunt zoeken naar bekendmakingen vanaf 2015. Voor die tijd zijn de digitale bekendmakingen niet volledig.
Zoeken in bekendmakingen
Bekendmakingen afgelopen week
-
Gemeente Bergen, ontvangen aanvraag omgevingsvergunning, Oude Bergerweg 89, 1862KK Bergen (NH), het vergroten van de woning (dakopbouw) en plaatsen dakkapel aan de voorzijde , datum ontvangst 25 augustus 2026 (Z2026-00007475)
-
Melding ontvangen voor Van Hasseltweg te Bergen aan Zee (Toepassen van grond of baggerspecie)
-
Melding ontvangen voor Middenweg te Egmond-Binnen (Toepassen van grond of baggerspecie)
-
Gemeente Bergen, verlenging beslistermijn aanvraag omgevingsvergunning, Verlengde Geestweg 3, 1861 VC Bergen (NH), het plaatsen van een dakkapel (zijgeveldakvlak), verzenddatum 28 augustus 2026 (Z2026-00004693)
-
Gemeente Bergen, ontvangen aanvraag omgevingsvergunning, Merelhof 34, 1861 CW Bergen (NH), het plaatsen van een dakdoorvoer (gemeentelijk monument), datum ontvangst 26 juli 2026 (Z2026-00006657)
-
Gemeente Bergen, ontvangen aanvraag omgevingsvergunning, Van Blaaderenweg 36, 1862JP Bergen (NH), het vergroten van de woning, datum ontvangst 24 augustus 2026 (Z2026-00007433)
-
Gemeente Bergen, ontvangen aanvraag omgevingsvergunning, Nassaulaan 6, 1862EJ Bergen (NH), het isoleren van de woning en vervangen kozijn, datum ontvangst 21 augustus 2026 (Z2026-00007365)
-
Gemeente Bergen, ontvangen aanvraag omgevingsvergunning, Irenelaan 10, 1862EB Bergen (NH), het bouwen van een atelier in de achtertuin, datum ontvangst 16 augustus 2026 (Z2026-00007167)
-
Gemeente Bergen, verleende evenementenvergunning Jazz en Sail Bergen aan Zee 5 en 6 september 2026, Strand Zuid Bergen aan Zee , 1865 AT Bergen aan Zee, verzenddatum 27 augustus 2026 (Z2026-00005039)
-
Gemeente Bergen, ontvangen aanvraag omgevingsvergunning, Beemsterlaan 3, 1861LH Bergen (NH), het kappen van een kastanjeboom, datum ontvangst 21 augustus 2026 (Z2026-00007355)
-
Gemeente Bergen, verlenging beslistermijn aanvraag omgevingsvergunning, Strand Camperduin 10 (noord van), 1871 GH Schoorl, het tijdelijk (tot oktober 2026) plaatsen van een gebouw (botenvisvereniging), verzenddatum 26 augustus 2026 (Z2026-00006094)
-
Gemeente Bergen, aanvraag omgevingsvergunning (regulier) geweigerd, Prins Hendriklaan 27, 1862 EK Bergen (NH), het kappen van een spar en een den , verzenddatum 26 augustus 2026 (Z2026-00006018)