Onderzoek naar openbare toiletten: jouw mening is belangrijk!

Heeft u ooit moeite gehad om een openbaar toilet te vinden in de gemeente Bergen? De gemeente Bergen staat op plaats 271 van de 342 gemeenten in Nederland wat betreft toiletvriendelijkheid. Om deze reden zijn wij een onderzoek gestart naar het aantal en de kwaliteit van de beschikbare openbare toiletten in een aantal gebieden in onze gemeente.

Onderdeel van een fijn en gastvrij verblijf is de beschikbaarheid van voldoende, schone en toegankelijke openbare toiletten. Het onderzoek on onze gemeente vindt plaats in:

  • Bergen
  • Bergen aan Zee
  • Egmond aan Zee
  • Egmond-Binnen
  • Schoorl
  • Camperduin
  • Hargen

Doe mee!

Wij horen graag uw mening en nodigen u uit om onze vragenlijst in te vullen. Uw feedback helpt ons om de voorzieningen te verbeteren. Daarmee werken we aan een gastvrij en aangenaam verblijf in onze gemeente voor iedereen.

Het invullen van de vragenlijst duurt slechts 5 minuten en kan heel makkelijk door de QR-code te scannen. Deelname is anoniem en de resultaten worden alleen gebruikt voor dit onderzoek. Meedoen kan tot en met 11 juli.

Hartelijk dank voor uw medewerking!

Inwoner of bezoeker? Doe mee! Ondernemer? Doe mee!